BYRÅ, Nordiska kompaniet, 1960/70-tal.

91803. BYRÅ, Nordiska kompaniet, 1960/70-tal.

Vitlack. Nio lådor med kromade handtag. Skyltmärkt. Längd 107, bredd 46, höjd 70 cm.

Bruksslitage, fläckar och märken, spår av färgkrita på fronten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 752