TOR HÖRLIN. Uppställda krukor med blommor. Blyertsteckning. Signerad och daterad 1924.

91747. TOR HÖRLIN. Uppställda krukor med blommor. Blyertsteckning. Signerad och daterad 1924.

65x51 cm
Med dedikation Till Astrid från Tor&Greta.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

65x51 cm

Gulnad.

Antal besök: 963