MAURILLE PREVOST. Stadsmotiv. Olja på duk. Signerad.

91744. MAURILLE PREVOST. Stadsmotiv. Olja på duk. Signerad.

45x56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x56 cm.

Antal besök: 2 275