GLASFÖREMÅL, 3 delar, "Sargasso" Paul Kedelv, Reijmyre, 1960-tal.

91708. GLASFÖREMÅL, 3 delar, "Sargasso" Paul Kedelv, Reijmyre, 1960-tal.

Höjd 7,5 - 26 cm.
1 bordslampa, signerad.
2 skålar, ej signerade.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 - 26 cm.
1 bordslampa, signerad.
2 skålar, ej signerade.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 410