FRANCESCO LONDONIO. kopparstick, pojke med åsna och getter, 1700-tal. Signerad i plåten.

91696. FRANCESCO LONDONIO. kopparstick, pojke med åsna och getter, 1700-tal. Signerad i plåten.

26 x 18 cm.

Ej examinerad ur ramen.
Fuktskada/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 18 cm.

Ej examinerad ur ramen.
Fuktskada/skador.

Antal besök: 902