MATGRUPP, 5 delar, 2000-tal.

MATGRUPP, 5 delar, 2000-tal.
916812. MATGRUPP, 5 delar, 2000-tal.

Bord, längd ca 119 cm, bredd 74 cm, höjd 74 cm
4 stolar, rygghöjd ca 92 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar, rygghöjd ca 92 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 392