BIBEL, Sverige, MDCCXXV.

BIBEL, Sverige, MDCCXXV.
916457. BIBEL, Sverige, MDCCXXV.

Skinnband. Tryck på framsida O:B:R ANNO MDCCXXV
Höjd 23, bredd 14,5, tjocklek 7,5 cm.

Bruksslitage samt viss uttorkning av skinn. Gulnade blad, mindre skador på bladkanter. Senare rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 775