SIDEBOARD ek, Mio, 2000-tal.

SIDEBOARD ek, Mio, 2000-tal.
916420. SIDEBOARD ek, Mio, 2000-tal.

H4 lådor, 2 dörrar med frostat glas. Höjd 72 cm, längd 180 cm, bredd 50 cm.

Normalt bruksslitage, förekomst av fläckar i lådor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 710