KRUTHORN, ben, 18(1900-tal.

KRUTHORN, ben, 18(1900-tal.
916343. KRUTHORN, ben, 18(1900-tal.

Längd 13-17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13-17 cm.

Slitage.

Antal besök: 210