PALLAR samt BYRÅER, 5 delar.

PALLAR samt BYRÅER, 5 delar.
916335. PALLAR samt BYRÅER, 5 delar.

2 pallar
Sängbord
2 byråer

Längd ca 37-50 cm, höjd ca 44-71 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 pallar
Sängbord
2 byråer

Antal besök: 381