KAFFESERVIS, ca 18 delar, porslin, Esteri Tomula, Arabia.

91632. KAFFESERVIS, ca 18 delar, porslin, Esteri Tomula, Arabia.

6 koppar med 9 fat.
12 assietter dia 15,5 cm.

Ställvis slitage. Enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar med 9 fat.
12 assietter dia 15,5 cm.

Antal besök: 1 154