BOKSKÅP, Engelsk stil, idegran, 1900 tal.

91625. BOKSKÅP, Engelsk stil, idegran, 1900 tal.

Höjd 200 cm, längd 90 cm, bredd 40 cm.
Glasad spröjsad överdel.
inred med hyllor.

Slitage/repor/list nedre dörr saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasad spröjsad överdel.
inred med hyllor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 5 609