KARMSTOL, möjligen Axel Larsson Bodafors, 1900-talets mitt.

91621. KARMSTOL, möjligen Axel Larsson Bodafors, 1900-talets mitt.

Klädd i svart konstläder.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i svart konstläder.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 543