BORDSUR, alabaster, med glashuv.

91568. BORDSUR, alabaster, med glashuv.

Klockansn höjd 30 cm.

Omfattande slitage och skador, urverk löst, sockel med komplettering, lagning, delar saknas, nagg på kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klockansn höjd 30 cm.

Antal besök: 1 756