SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
915574. SPEGEL, 1900-tal.

Bredd 75 cm, höjd 175 cm.

Ytslitage och repor, kantlist saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
915574. SPEGEL, 1900-tal.

Bredd 75 cm, höjd 175 cm.

Antal besök: 187