SOFFBORD, möjligen Johannes Andersen, Trensum, omärkt, 1900-talets andra hälft.

91543. SOFFBORD, möjligen Johannes Andersen, Trensum, omärkt, 1900-talets andra hälft.

Olikformad njurform. Längd ca 160 bredd 52,5/73 höjd 52 cm.

Slitage, repor, blekt, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 143