KOLHÄMTARE samt PARAPLYSTÄLL.

KOLHÄMTARE samt PARAPLYSTÄLL.
915436. KOLHÄMTARE samt PARAPLYSTÄLL.

Höjd ca 40-51 cm

Proveniens: Bruksvillan Rosenfors.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40-51 cm

Antal besök: 573