PARTI GLAS, 27 delar, bland annat Orrefors.

91524. PARTI GLAS, 27 delar, bland annat Orrefors.

6 vinglas höjd 10 cm; 4 sherry höjd ca 8 cm; 6 likör med slipad kant ca 7,5 cm.

11 st madeira/starkvin Orrefors sign ca 6 cm.

Nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 756