6 vinglas höjd 10 cm; 4 sherry höjd ca 8 cm; 6 likör med slipad kant ca 7,5 cm.
11 st madeira/starkvin Orrefors sign ca 6 cm.
Nagg. Bruksslitage.
Nagg. Bruksslitage.