OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, mellaneuropa, 1800-talets första första hälft.

91521. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, mellaneuropa, 1800-talets första första hälft.

Flicka med Get, 31x39 cm.

Litet hål samt mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flicka med Get, 31x39 cm.

Antal besök: 805