FLASKSCHATULL, Asprey.

FLASKSCHATULL, Asprey.
915087. FLASKSCHATULL, Asprey.

Mahogny. Längd 42 cm, djup 23,5 cm, höjd 30,5 cm.

Nagg på faneret i hörnen. Smärre nötmärken. Repor och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Dreweatts Online
Antal besök: 513