STOP, tenn, daterat 1818.

STOP, tenn, daterat 1818.
914994. STOP, tenn, daterat 1818.

höjd 20 cm

Ålders samt bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 20 cm

Antal besök: 351