CYKEL, monark trehjuling, 1940-tal.

914887. CYKEL, monark trehjuling, 1940-tal.

Bredd bakhjulen 77 cm.
Längd ca 190 cm.
Handbroms fram, original lädersadel.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd bakhjulen 77 cm.
Längd ca 190 cm.

Bruksskick.

Täby Auktionsbyrå
Antal besök: 6 376