MODELLBIL, "Flintstone Flivver", Marx toys, 1960-tal.

91484. MODELLBIL, "Flintstone Flivver", Marx toys, 1960-tal.

Längd ca 17 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 17 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 3 444