RADIOMÖBEL MED SKIVSPELARE, teak, Nornan, 1900-talets mitt.

914577. RADIOMÖBEL MED SKIVSPELARE, teak, Nornan, 1900-talets mitt.

B redd 84 cm. Djup 33 cm. Höjd 72 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. 2 undre skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 089