RUNT MAHOGNY MATBORD - OMKRING 1850.

914247. RUNT MAHOGNY MATBORD - OMKRING 1850.

Matbord - omkring 1850, omkring 1800-tal, mahogny, böjd bas på hjul, stjärnformad faner, D.7 h.ca. 100/76 cm.

åldersrelaterat tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersrelaterat tillstånd.

Antal besök: 2 822