TALLRIKAR, ASSIETTER, (9), orientaliska.

91417. TALLRIKAR, ASSIETTER, (9), orientaliska.

4 st diameter 16 cm, 5 st diameter ca 23 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 747