TITTSKÅP, 2 st, 1900-2000-tal.

91408. TITTSKÅP, 2 st, 1900-2000-tal.

Trälådor med skulpturer, höjd ca 80 cm, bredd 24 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 514