IVAN NOVOTNY. AKVARELL,Julhandel på Kaggensgatan Kalmar, utsikt från Kullzéenska caféet, signerad och daterad 2006.

913773. IVAN NOVOTNY. AKVARELL,Julhandel på Kaggensgatan Kalmar, utsikt från Kullzéenska caféet, signerad och daterad 2006.

höjd 29 cm, bredd 42 cm
totalstorlek: höjd 43 cm, bredd 56 cm

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm, bredd 42 cm

Antal besök: 587