913773. IVAN NOVOTNY. AKVARELL,Julhandel på Kaggensgatan Kalmar, utsikt från Kullzéenska caféet, signerad och daterad 2006.
höjd 29 cm, bredd 42 cm
totalstorlek: höjd 43 cm, bredd 56 cm