SOFFA, utdragsmodell,1800-tal.

913588. SOFFA, utdragsmodell,1800-tal.

höjd 103 cm, längd 192 cm, djup 64 cm
textilier medföljer Böljande dyna 170 x 60 cm, formgiven av Marianne Nilsén, lappteknik med små kuddar i blått och vitt, enligt uppgift är textilen inköpt på Vårsalongen i Nybro 2008 för 2150 kronor

Tagelmadrass medföljer.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tagelmadrass medföljer.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 857