Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BENGT OLLE OLDINGER. "Vita huset". Olja på duk. Signerad Bengt Olle och daterad 1957.
91355. BENGT OLLE OLDINGER. "Vita huset". Olja på duk. Signerad Bengt Olle och daterad 1957.
33x81 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x81 cm.
Garpenhus Auktioner
1 214