GOLVLAMPA, brännmärkt ÖA, 1960-tal.
913435. GOLVLAMPA, brännmärkt ÖA, 1960-tal.
Höjd 140 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 140 cm.
Ytslitage.
1 057