GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
913432. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd 260 cm
Urtavla märkt Gustav Palm 1840
Lod och pendel medföljer.

Sprickor, slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
913432. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd 260 cm
Lod och pendel medföljer.

Sprickor, slitage och märken.

Antal besök: 699