HERRARMBANDSUR, Omega Geneve.

HERRARMBANDSUR, Omega Geneve.
913402. HERRARMBANDSUR, Omega Geneve.

Diameter 36 mm, cal 1030.

Fungerande, slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 36 mm, cal 1030.

Antal besök: 516