Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
SKYLTDOCKA, torso, Athena Dressform, 1900-tal.
91307. SKYLTDOCKA, torso, Athena Dressform, 1900-tal.
Höjd 147 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 147 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
826