912881. KEITH HARING. Litografi.
Untitled. Osignerad. Stämplad a tergo Keith Haring estate. Numrerad 26/99 ex. Signerad av Julia Gruen executor of the Keith Haring estate samt daterad 22/5 -90. Totalmått 76,5x56 cm.