OKÄND KONSTNÄR. Marint motiv, olja på duk signerad och daterad Grönberg 1886.

91267. OKÄND KONSTNÄR. Marint motiv, olja på duk signerad och daterad Grönberg 1886.

30 x 45 cm.

Smärre tryckskada, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 45 cm.

Smärre tryckskada, slitage.

Antal besök: 1 164