SKRIVBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

91229. SKRIVBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Valnöt. Rektangulär skiva klädd med brunt skinn. Två lådor i sargen. En hurts med lådor bakom lucka. Längd 115, bredd 70, höjd 78 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 1 676