RICHARD SERRA. Utställningsaffisch, litografiskt tryck. Malmö konsthall.

912255. RICHARD SERRA. Utställningsaffisch, litografiskt tryck. Malmö konsthall.

13 april-26 maj 1991. 100x70 cm.

Oramad. Mindre ytslitage. Samt mindre marginalreva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 401