SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft..

91220. SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft..

Vit/guldmålat. Pelarfot på trissor. Längd 124, bredd 78, höjd 78 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 837