KARMSTOL/PINNSTOL, Radomsko.

KARMSTOL/PINNSTOL, Radomsko.
912187. KARMSTOL/PINNSTOL, Radomsko.

Höjd 71, bredd 55,5 cm.

Bruksslitage, krackelerad färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71, bredd 55,5 cm.

Antal besök: 621