VALERIO ADAMI. Utställningsaffisch, litografiskt tryck. Galleri GKM. Malmö Suéde.

912128. VALERIO ADAMI. Utställningsaffisch, litografiskt tryck. Galleri GKM. Malmö Suéde.

25 november-29 december 1989. 90x60 cm.

Oramad. Mindre hanteringsveck och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415