SKULPTUR, granit och glasmassa, Björn Stern, signerad och daterad 1989.

91200. SKULPTUR, granit och glasmassa, Björn Stern, signerad och daterad 1989.

Figurkomposition. Höjd 26 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurkomposition. Höjd 26 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 478