SKÅL, glas, Paul Hoff, Kosta.

SKÅL, glas, Paul Hoff, Kosta.
91197. SKÅL, glas, Paul Hoff, Kosta.

Signerad "Kosta P.Hoff atelje 12357. Höjd 14, diameter 23,5 cm.

Bruksslitage, små tillverkningsmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 269