VÄGGLAMPETTER, 2par samt 2 udda. 1900-tal.

91182. VÄGGLAMPETTER, 2par samt 2 udda. 1900-tal.

Mässing, behängda med olika glasprismor. De högsta 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 558