Längd ca 33 bredd 36,5 höjd 18 cm.
Medföljer 9 skivor bland annat "No.1944 Finska Rytteriets Marsch"; "No.6206 Sourire dÁvril, Valse"; "No1855 Å jänta å ja".
Slitage och skador.
Slitage och skador.