KÖKSBORD med Perstorpskiva, 1950-tal och 4 st stolar.

91119. KÖKSBORD med Perstorpskiva, 1950-tal och 4 st stolar.

Bord höjd 74 cm, bredd 80 cm, längd 108 cm
Iläggsskivor infällda längd 2x39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 411