ELCYKEL, Peak, 2000-tal.

ELCYKEL, Peak, 2000-tal.
910958. ELCYKEL, Peak, 2000-tal.

Från Polisens avdelning för beslagtaget gods.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Laddare saknas., samt nyckel till batteri.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 065