JOHN WIPP. Färglitografi.

JOHN WIPP. Färglitografi.
910282. JOHN WIPP. Färglitografi.

Landskap, signerad, och numrerad 69/200, 40x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

John Wipp (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

John Wipp (1927–2005)

Antal besök: 423