DATOR, Macintosh, SE, 1980-TAL.

910053. DATOR, Macintosh, SE, 1980-TAL.

Dator. 35x25 cm. Djup 27 cm
Tangentbord. 15x40 cm.

Mindre ytslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dator. 35x25 cm. Djup 27 cm
Tangentbord. 15x40 cm.

Antal besök: 1 639