MODELLBIL, Chevrolet plåt, Ichiko, Japan, 1900-talets mitt.

909929. MODELLBIL, Chevrolet plåt, Ichiko, Japan, 1900-talets mitt.

Längd 26 cm. Bredd 12 cm.

Slitage. Fönsrerrutor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm. Bredd 12 cm.

Slitage. Fönsrerrutor saknas.

Antal besök: 282